Zmysłowy styl hippie! Roboty
Ręczne wiosna / lato 2017

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

W tym sezonie projekty polskiej marki Roboty Ręczne nawiązują do czasów hippie, pozostając jednak jak zwykle ponad czasem i ulotnymi trendami. Ponownie odsłaniamy plecy, rozszerzamy rękawy, podkreślamy kobiecość! Roboty Ręczne zostawiają odbiorcy swobodę stworzenia jeszcze bardziej unikatowej mody – zindywidualizowania ubrania do swoich potrzeb. 

Czar lat 60. powraca! Roboty Ręczne kolekcja wiosna – lato 2017

Wróciły haftowane koszulki – tym razem ręcznie, a główną inspiracją stał się kot Myszon. Zinspirowane stylem Jane Birkin, zamiast toreb marka proponuje kosze różnych rozmiarów, które zabieramy nie tylko na plażę, ale i do miasta oraz imprezę. Tego lata projekty zrealizowane zostały jeszcze precyzyjniej niż zwykle – jak zwykle ręcznie, tym razem z delikatnej organicznej bawełnianej włóczki, którą przerobiono na drutach, na szydełku, wykonano pompony, a także hafty. Dzianiny charakteryzuje niezwykła miękkość i subtelność w kontakcie ze skórą – precyzja wykonania i ograniczenie szwów do koniecznego minimum sprawiła, że ubrań prawie nie czuć na ciele. T – shirty uszyto ze 100% bawełny. Kolejna nowość to ponadczasowe kosze wykonane ręcznie przez lokalnych rzemieślników z polskiej wikliny. Personalizowanie ułatwia duży wybór kolorów pomponów, które można doczepiać do breloka dołączonego do toreb.

Bohaterką letniej kampanii jest młoda redaktorka, pasjonatka stylu boho i holistycznego życia. Zuzanna ceni wysoką jakość, a w nieubłagalnie rozpędzonym świecie i szybko zmieniających się trendach szuka długowieczności, czegoś co przetrwa próbę czasu. Tęskni za stylem Jane Birkin i innych ikon mody lat 60. Na co dzień Zuza studiuje i pracuje, czas wolny poświęca na uprawianie roślin oraz jogę. Lubi kolekcjonować stare przedmioty, jak baśnie dla dzieci czy plecione koszyki. 

Piękne z wyglądu, trwałe z przeznaczenia. Roboty Ręczne ujmują prostotą, jakością i miękkością w dotyku. Te projekty po latach nie lądują na dnie szafy, tylko ciągle zachwycają swoją subtelnością. To klasyka wykonana z naturalnych surowców, przekorna wobec współczesnej, szybkiej mody. Miłość od pierwszego wejrzenia – z wzajemnością! – Zuza

Zobacz inne piękne kolekcje polskiej marki Roboty Ręczne – na pewno się w nich zakochasz!

Zdjęcia : Marek Ogień

Modelka : Zuzanna Ludwig

Stylistka : Marta Siniło, asystentka stylistki: Natalia Chomik

Make up i włosy  : Magdalena Chmielewska

Produkcja : Marta Iwanina-Kochańska

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter