Zakochaj się
w walentynkowej biżuterii Animalkingdom!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Luty kojarzy nam się przede wszystkim ze świętem zakochanych! Okaż miłość nie tylko swoim bliskim, ale również sobie. Z tej okazji spraw sobie zmysłowy prezent w postaci pięknej biżuterii z najnowszej, walentynkowej kolekcji inLOVE od Animalkingdom

InLOVE limitowana kolekcja polskiej marki biżuteryjnej stworzona jest z polerowanego srebra oraz srebra pokrytego 24-karatowym złotem. Biżuteria Animalkingdom jest delikatna, subtelna i zmysłowa. Najbardziej wpadły nam w oko bransoletki i naszyjniki z jaskółkami, niezwykle modne i popularne w tym sezonie! W walentynkowej kolekcji inLOVE znajdziemy też piękne kolczyki koła z małym serduszkiem, długie naszyjniki z większymi sercami w ciemnych kolorach pasujące do codziennych stylizacji.

Zobacz kolekcję biżuterii Animalkingdom na walentynki!

Animalkingdom stworzyło także naszyjniki o różnych rozmiarach i długościach, które można łączyć tworząc indywidualne stylizacje. Naszyjniki z literkami czy serduszkami w różnych rodzajach są idealne dla każdej z nas, niezależnie od wieku. Urzekły nas niebanalne kolczyki z kółkami, które możemy komponować z bransoletkami komplementując je według naszych upodobań.

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter