Wyrafinowany beż
króluje w sypialni

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Aranżacja sypialni ma olbrzymie znaczenie dla jakości naszego wypoczynku, nie powinna być więc sprawą przypadku. Spędzamy tam przecież ponad połowę wolnego czasu. Jeśli od dawna marzy ci się wystrój wnętrza, który pomoże w pełni się zrelaksować, postaw na wyrafinowany beż! 

Od zaczerpniętych z wybiegów odcieni nude, poprzez delikatne ecru, popiele, kawę z mlekiem, aż po wielbłądzi kamel – każdy odcień tego koloru będzie tworzył w sypialni niepowtarzalny urok.

Sypialnia w beżach: elegancja & relaks

Piaskowe i mleczne beże są od wielu lat ulubionymi kolorami wykorzystywanymi w aranżacjach wnętrz na całym świecie. I nic w tym dziwnego, skoro to kolory uniwersalne, które doskonale sprawdzają się w każdej stylistyce. Wprowadzają do domu niezwykle ciepłą aurę i budują przytulną atmosferę. Sypialnia w klasycznym, czy nowoczesnym stylu, w beżowej kolorystyce zawsze będzie prezentować się kusząco i niezwykle elegancko.

Jeśli obawiamy się, że aranżacja w tym kolorze za bardzo zdominuje przestrzeń, zmiksujmy beż z naturalnym drewnem, modnym złotem lub pastelami i dla bardziej wyrazistego efektu dodajmy do niej np. czarne akcenty. Beż zaliczamy do palety kolorów neutralnych, pasujących do każdego wnętrza i będących idealnym tłem do wyeksponowania w sypialni dekoracyjnych dodatków: roślin, nocnych lamp przy stolikach, obrazów, tapet czy kolorowego szkła.

Przefiltruj naszą rubrykę deco!

Na zdjęciach powyżej: sypialnie Hypnos Beds 

Ten przyjemny dla oka kolor wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, relaksuje i uspokaja. Właśnie dlatego wciąż wracamy do niego aranżując przestrzeń do spania!

Odwiedź nasz profil na FBkomentuj i udostępniaj posty, zostań fanem 5 ALEI

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter