Uwodzicielska biżuteria SELFIE
JEWELLERY jesień 2017

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Odważne połączenia i pozornie sprzeczne zestawienia to najgorętszy trend tej jesieni, który zdominował pokazy światowych domów mody, jak Dior czy Balenciaga. Odnajdziemy go również w kolekcji biżuterii SELFIE JEWELLERY na sezon jesień – zima 2017 / 2018. Zobaczcie imponującą sesję zdjęciową do najnowszej, pięknej kolekcji tej marki!

W jesiennej odsłonie biżuterii króluje mix stylów, kolorów i dodatkówkowbojski look, sportowa elegancja oraz paryski chic. Masywne naszyjniki i kolczyki w kształcie krzyży, ozdobne sygnety i niestandardowe obręcze na dłoń SELFIE JEWELLERY stworzyła, poprzez fascynację dzikim zachodem. Natomiast dla kobiet, które cenią sobie wygodę marka proponuje biżuterię w stylu boho.

W tym sezonie więcej znaczy lepiej! 

Aksamitne, eleganckie suknie przyozdabiamy dużą ilością pierścieni oraz kolczykami w ciemnych kolorach. W najnowszej kolekcji SELFIE JEWELLERY nie zabraknie również subtelnego stylu paryżanek. Zmysłowe chokery łączymy z naszyjnikami oraz uwodzicielskimi pierścieniami w kształcie litery X. Dzięki stylowej biżuterii, przemierzając zatłoczone ulice miasta poczujesz się, jak prawdziwa paryska diva.

Zobacz zachwycającą i prowokującą sesję zdjęciową do kolekcji biżuterii Selfie Jewellery jesień – zima 2017 / 2018!

Na zdjęciach powyżej: Selfie Jewellery, kolekcja biżuterii jesień – zima 2017 / 2018

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter