Ultra glamour! Ekspresja
kolorów w propozycjach MARLU

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

#ULTRA GLAMOUR, czyli ekspresja kolorów w nowej kolekcji MARLU na sezon wiosna – lato 2018. Gwarantujemy, że zachwyci was zmysłowa i dynamiczna sesja zdjęciowa promująca najnowszą linię polskiej marki.

Ultra violet modowy hot trend!

W wiosenno – letnim sezonie marka MARLU zabawi się zarówno kolorem, formą, jak i fakturą w stylu lat 80. i 90. wyciągając z nich tylko to co najlepsze – przerysowaną górę, podkreśloną talię i pięknie wyeksponowany dół! W kolekcji zobaczymy jedwabne bluzki w intensywnej kolorystyce, drapowane sukienki w szampańskim odcieniu subtelnie otulające ciało oraz plisowane, asymetryczne spódnice w kolorze #ultra violet.

Przezroczystości, prześwity i to nie tylko w sukniach, ale także w okryciu wierzchnim – trencze przypominające peleryny przeciwdeszczowe ozdobione roślinnym nadrukiem.  Najnowsza odsłona MARLU na sezon wiosna – lato 2018 to połączenie charakterystycznych dla marki: minimalizmu i klasycznej elegancji, przepełnionej duchem lat 80. Wszystko nasycone mocną, energetyzującą paletą barw, w której główną rolę odgrywa dynamiczny, głęboki odcień fioletu o nazwie ultra violet, intensywny kobalt, energetyczna cytryna oraz śmietanowa biel. Całość wzbogacają delikatne dodatki w postaci strusich piór, które grały istotną rolę także w pierwszej kolekcji marki oraz wyżej wspomniany kwiatowy print, idealnie wpisujący się w najnowsze trendy. Drobne ozdoby w intrygujący, niebanalny sposób stanowią spoiwo całej kolekcji. 

Zobacz, jak nosimy tej wiosny modny jeans. Inspiracje!

Najnowsza kolekcja marki MARLU łączy ze sobą #hot trends ze świata high fashion – florystyczne wzory, energetyzującą kolorystykę, plastikowe wstawki okraszone dużą dozą kobiecej elegancji, a wszystko utrzymane w duchu #ULTRA GLAMOUR.

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter