• SUP 2

Sup Surfing
sport który pokochasz latem!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Lubisz sporty wodne? Myślisz o rozpoczęciu przygodny ze sportem i przy okazji chcesz złapać trochę słońca? Idealny na lato sport to sup surfing, czyli po prostu deska surfingowa z wiosłem. Sup surfing stał się niezwykle popularny na Hawajach. Nie tylko wzmacnia kondycję, ale też relaksuje!

Surfowanie na desce surfingowej z wiosłem wydaje się być bardzo łatwym i niemęczącym sportem. Nic bardziej mylnego! Sup Surfing polega na jak najdłuższym utrzymaniu równowagi na desce jednocześnie wiosłowaniu. W czasie uprawiania tego sportu mięśnie pracują w stu procentach. Sup surfing jest idealny na lato, dlaczego? Dzięki niemu schudniesz, poprawisz kondycję i poczujesz prawdziwą wakacyjną atmosferę.

surfing z wiosłem

Chcesz mieć piękną cerę i szczupłą sylwetkę? Wypróbuj dietę arbuzową

sport na lato

Sup surfing pierwsze kroki: Zobacz na czym polega ten niezwykle wciągający sport wodny!

Deska surfingowa powinna być przypięta do twojej nogi, aby w czasie nadejścia dużej fali nie odpłynęła za daleko. Sup surfing jest dla każdego, nie wymaga szczególnych umiejętności, ani długich lat nauki. Już po pierwszym dniu będziesz w stanie utrzymać równowagę na desce. Surfowanie wymaga pracy wszystkich mięśni, w szczególności brzucha. Jeśli interesuje cię sport w którym główną rolę gra deska surfingowa, pomyśl o tego typu hobby. Wypróbuj swoich sił na fali!

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter