Street style: Modne koszule
wiosna / lato 2017 inspiracje!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Koszula już nie tylko kojarzy nam się z eleganckim, dość sztywnym ubiorem do biura, ale z seksownym elementem garderoby, który może odmienić nasz image!

Koszulowe szaleństwo wiosna – lato 2017

W tym sezonie koszula gra pierwsze skrzypce. Nosimy ją na wiele sposobów, luźno opadającą, częściowo włożoną w spodnie, nonszalancko odkrywającą ramiona, głęboko rozpiętą lub z rozwiniętymi mankietami. Od niedawna też święci triumf przedłużona koszula, jako sukienka. Fantastyczne jest to, że możemy miksować przeróżne style! Zatem koszule łączymy nie tylko z klasycznymi spodniami i marynarką, ale ze spodniami dresowymi, długimi spódnicami typu solejka, czy tez skórzanymi mini.

Na topie są koszule we wzory, między innymi paski, kwiaty, z haftami i zabawnymi sloganami. W tej kwestii panuje całkowita dobrowolność. Zawsze niezawodnie i zjawiskowo prezentuje się biała, gładka koszula w połączeniu z obcisłymi spodniami, my jednak stawiamy w tym sezonie na koszulowe niebieskie pasy, zmysłowe i z charakterem!

Na topie koszula! Zobaczcie propozycje fashionistek, liczymy, że was zainspirują. Wiosna i lato 2017 zapowiadają się znakomicie!

Najmodniejsze koszule, wiosna – lato 2017 street style

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter