Shag haircut: Zbuntowana
fryzura w modzie!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Shag haircut to najmodniejsza fryzura tego roku! Jest połączeniem klasycznego boba z elementami cieniowania w stylu lat 70. Nawiązuje do rocka i daje wrażenie drapieżności, a do tego sprawia, że włosy nabierają dużej objętości. Jesteśmy fankami tego modnego cięcia!

Shag haircut trendy fryzura 2018 roku!

Fryzura ta polega na cieniowaniu pasm włosów i wystrzępieniu końcówek. Shag haircut bardzo dobrze łączy się z prostą grzywką. Takie uczesanie pasuje osobom o regularnych rysach twarzy oraz owalnej twarzy. Shag haircut króluje teraz w świecie fryzur i mody nie tylko dlatego, że nadaje zarówno cienkim jak i grubym włosom objętości, ale odmładza rysy twarzy. Shag haircut sięga zazwyczaj do ramion, ale równie dobrze można eksperymentować dopasowując długość włosów do swojego stylu.

Jesteś przed wielkim wyjściem? Zdradzamy super domowe maseczki na twarz!

Aby włosy w stylu shag boba wyglądały super efektownie można użyć odpowiednich kosmetyków, należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić. Najlepiej działa pianka do stylizacji oraz guma do włosów lub żel w sprayu. Shag haircut podbił świat mody, stając się ulubioną fryzurą wielu celebrytek. Śmiało możemy powiedzieć, że podbiła także nasze serca! A wasze?

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter