Popularna Dieta
dr Dąbrowskiej: detoks & odchudzanie

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Nie każda z nas jest gotowa na to, aby po zimie beztrosko założyć bikini i cieszyć się pięknym ciałem. Dieta dr Dąbrowskiej sprawi, że będzie to możliwe. Dieta Dąbrowskiej jest to przede wszystkim dieta oczyszczająca. Ewa Dąbrowska zapewnia nas, że dzięki jej diecie pozbędziemy się niechcianych chorób autoimmunologicznych i przy okazji zbędnych kilogramów.

Dieta dr Dąbrowskiej: wyprubój dietę, która sprawi, ze twój organizm się oczyści, twoja odporność wzrośnie, a ty będziesz fit!

Dieta dr Dąbrowskiej z pewnością nie należy do łatwych i wymaga wyrzeczeń. Aby ją stosować musisz się naprawdę zdyscyplinować. Jedzenie, które spożywasz na co dzień niestety musi wylądować na liście rzeczy zakazanych. Tłuszcze, takie jak mięsa i zboża zastępujemy warzywami oraz owocami. Dieta owocowo – warzywna dr Ewy Dąbrowskiej polega na jedzeniu jedynie tych warzyw i owoców, które mają niską zawartość skrobi, w jakiej postaci chcesz. Detoks organizmu według zaleceń Ewy Dąbrowskiej zadziała, jeśli będziesz pamiętać o piciu dużej ilości wody oraz herbaty, a zapomnisz o kawie i alkoholu. Aby uzyskać zadowalający rezultat dieta dr Dąbrowskiej musi być powtarzana raz w miesiącu przez jeden lub dwa tygodnie. Najlepszy jednak efekt osiągniesz stosując dietę przez sześć tygodni

Zdrowa dieta odchudzająca Ewy Dąbrowskiej sprawi, że nie tylko schudniesz uzyskując wymarzoną figurę na lato, ale także pomoże ci oczyścić organizm z niepotrzebnych toksyn. Nie czekaj na lato, wypróbuj dietę dr Ewy Dąbrowskiej już teraz i ciesz się pięknym ciałem na plaży!

Wypróbuj trening tabata – rewelacyjne ćwiczenia na szybkie schudnięcie

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter