Premiera! Nowatorski odmładzający
zabieg Infusion Superlift

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Polska marka kosmetyczne Yonelle rozpoczęła współpracę z warszawską kliniką PROFEMED Medycyna Estetyczna. Owocem wspólnych działań jest INFUSION SUPERLIFT – przełomowy superintensywny zabieg silnie liftingujący i ujędrniający cerę dojrzałą 40+ 

Zabieg infusion superlift: na czym polega?

Na zdjęciu powyżej od lewej: Iwona Czapran wirtualnaklinika.pl, Elżbieta Gozdecka Dyrektor PROFEMED Medycyna Estetyczna, Renata Bogusz Beauty Expert Luxury & Lifestyle ELLE, IN STYLE, GLAMOUR, Gala, Agnieszka Śliwa Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego Yonelle na spotkaniu prasowym marki Yonelle i PROFEMED Medycyna Estetyczna.

Nowatorski, wielofazowy zabieg z retinolem infuzyjnym. Zapewnia absolutnie spektakularny efekt odmłodzenia wyglądu skóry dojrzałej! Silnie liftinguje, ujędrnia, wygładza, redukuje widoczność zmarszczek. Cera staje się doskonale napięta, młodzieńczo sprężysta, zachwycająco gładka, nawilżona, rozjaśniona. Ponadprzeciętne efekty uzyskano dzięki zastosowaniu miniinwazyjnej techniki mikronakłuwania skóry i potrójnego peelingu oraz kosmeceutyków zawierających stabilną postać witaminy C, kwas fitowy i migdałowy oraz czynnik wzrostu (epidermal growth factor) i kwas hialuronowy.

Yonelle i Profemed medycyna estetyczna rozpoczęły współpracę

PROFEMED Medycyna Estetyczna to klinika usytuowana w samym centrum Warszawy. Główną ideą tego miejsca jest holistyczne podejście do pacjenta, które przejawia się w dostępności różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii oraz konsultacji dietetycznych czy sesji terapeutycznych. Teraz oferta została rozszerzona o najwyższej klasy profesjonalne kosmeceutyki i zabiegi opracowane według przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION™ marki YONELLE MEDESTHETIC.

Do dyspozycji pacjentów jest także szeroka gama luksusowych kosmetyków Yonelle dla skóry 40+ o ponadprzeciętnej skuteczności, które polecane są do pielęgnacji domowej Elżbieta Gozdecka, Dyrektor PROFEMED Medycyna Estetyczna

Pierwsze oznaki starzenia pojawiają się ok. 25. roku życia, dlatego warto regularnie stosować kosmetyki, które pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji i opóźnią w jakimś stopniu proces starzenia. Godne polecenia są produkty, które zostały wyprodukowane w nanotechnologii, co oznacza, że składniki aktywne mają bardzo małe rozmiary, dzięki temu łatwiej penetrują w głąb skóry. Zastosowane w produktach marki YONELLE specjalne nośniki, tzw. Nanodyski™ transportują składniki aktywne do 14. warstwy naskórka, co znacznie zwiększa ich działanie. W filozofię działania anti- aging wpisuje się firma Yonelle, której kosmetyki zapewniają skórze głęboką stymulację i odbudowę działając na wszystkie objawy starzenia się skóry, zawierają składniki nawilżające, antyoksydacyjne i intensywnie pobudzające produkcję kolagenu, co daje gwarancję sukcesu w procesach rewitalizacji – dr n. med. Anna Maria Wasilewska, PROFEMED Medycyna Estetyczna.

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter