Modnie i komfortowo
na plaży inspiracje!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Czas wybrać wakacyjne stylizacje! Proponujemy cztery super zestawy idealne na plażę. Dodatkowo radzimy, jak prezentować się pięknie i modnie w kostiumie kąpielowym.

Od dwóch sezonów obserwujemy triumfalny powrót kostiumów jednoczęściowych, natomiast tego lata to już absolutny must have! Nie tylko zakrywa niedoskonałości figury, ale dzięki wycięciom i modnym detalom jest również bardzo seksowny!

Stylizacja pierwsza

Kolejnym gorącym trendem lata 2017wiązania. Warto jednak pamiętać, że sznurowania będą wyglądać dobrze tylko na szczupłych sylwetkach. Osoby tęższe mogą pozwolić sobie na wiązania w okolicy szyi i dekoltu oraz w niektórych przypadkach na plecach. Powinny jednak unikać okolic brzucha i bioder. Jak zwykle modna będzie klasyka, czyli biel i czerń. Na plażę warto zabrać oversize’ową białą koszulę, najlepiej lnianą. Lekka i przewiewna będzie świetnie chroniła przed słońcem. Osoby chcące podkreślić swoją opaleniznę, powinny postawić na kostium w intensywniejszym kolorze, np. fuksji czy oranżu. Całość stylizacji należy uzupełnić okularami przeciwsłonecznymi, koniecznie z filtrami UV oraz poręczną, pojemną torbą z roślinnym motywem.

stylizacja druga

stylizacja trzecia

stylizacja czwarta

Który zestaw jest twoim ulubionym? Baw się wakacyjnymi stylizacjami!

Wejdź na nasz profil FB,  zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter