Miętowe wzgórza Idealne
miejsce na przyjęcie weselne!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Rezydencja w stylu Hampton specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych na ponad 200 osób. Sala balowa nawet na 300 gości, ręcznie robione żyrandole, basen i ogród pełen mięty. Pod Warszawą powstało miejsce, dzięki któremu państwo młodzi pragnący zorganizować wytworne przyjęcie weselne dla dużej liczby osób, będą mogli spełnić każde swoje marzenie.

Miętowe Wzgórza, amerykańska rezydencja, będąca połączeniem stylu klasycznego i Hampton w maju tego roku otworzyła swe podwoje. Odbywają się tu warsztaty, konferencje, eventy oraz imprezy rodzinne, obiekt specjalizuje się jednak w wydawaniu ekskluzywnych przyjęć weselnych.

Komfort i relaks

Do dyspozycji gości jest duża sala balowa, osiem apartamentów i pokoi oraz basen. Każdy znajdzie dla siebie miejsce w jednej z licznych stref wytchnienia: na werandach, wygodnych leżakach czy w pięknym ogrodzie. Amatorzy dłuższych spacerów mogą się wybrać do pobliskiego Lasu Złotopolskiego lub nad rzekę Strugę, a miłośnicy przyrody – nacieszyć oczy kicającymi zającami i bezkresną zieloną przestrzenią wokół. Nazwa obiektu jest nieprzypadkowa, bowiem w ogrodzie rośnie świeża mięta. Obecna jest ona także w detalach wykończenia wnętrz, potrawach i deserach. To element nadający unikalnego stylu i harmonii temu miejscu.

Spokojnie, ale blisko

Miętowe Wzgórza położone są w Trębkach Nowych w gminie Zakroczym. Dojazd z Warszawy zajmuje tu około pół godziny. W odległości sześciu kilometrów znajduje się natomiast lotnisko w Modlinie, co sprawia, że lokalizacja obiektu jest bardzo dogodna dla gości przybywających z zagranicy.

Od a do z

O komfort państwa młodych i ich gości dbają wysoko wykwalifikowani pracownicy. Managerowie troszczą się o każdy detal organizacji przyjęcia, służąc radą i wsparciem o każdej porze. Mimo, że w rezydencji odbywają się przyjęcia na 200 – 300 gości, przyszli małżonkowie nie muszą korzystać z pomocy wedding plannerów – o wszystko dbają pracownicy Miętowych Wzgórz.

Mamy również rewelacyjnych kucharzy – Jakub Urbaniak, właściciel obiektu. – Robert Wojnarowski, uczestnik II edycji Top Chefa, opracował dla naszych gości autorskie menu, z którego jesteśmy bardzo dumni. Kulinarnie, ale nie tylko, jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie pary młodej.

Planujesz weekendowy wyjazd lub letni urlop? Zobacz nasze propozycje miejsc w których się zrelaksujesz i odpoczniesz od codzienności

Jedyne takie miejsce…

Mimo że Miętowe Wzgórza przywitały pierwszych gości w maju tego roku, właściciele rezydencji posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Prowadzą sąsiadujący obiekt Złotopolska Dolina, specjalizujący się w organizacji przyjęć weselnych do 180 osób. To miejsce na swój ślub wybrali m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter