Lidia Kalita z kolekcją Secret
Garden wiosna / lato 2018

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Wiosennoletnia kolekcja Secret Garden od Lidii Kality to retro kobiecość zaklęta w linię z kreszowanego szyfonu i zmysłowe koronki, wśród których nie brakuje uwodzicielskich i zwiewnych sukienek. Zakomponowane w rytm ulicy wielkiego miasta przywodzą na myśl wyobrażenie o wczesnych porankach na ogrodowej werandzie lub długich spacerach po malowniczej nadmorskiej promenadzie. Lidia Kalita pokazuje jak nosić latem nową romantyczną kolekcję!

Haft

Motywem, który powtarza się w kolekcji są hafty – niezwykle kobiecy, dodający subtelności detal. Lidia Kalita udekorowała nimi bogato między innymi dekolty i rękawy. Dzięki połączeniu z bawełną w wersji czarno – białej zyskują wyrafinowany styl. To jakość, w której można się czuć komfortowo przez cały dzień.

Pastelowe lato

Lekki, kreszowany szyfon z pajęczynowo – koronkowymi wstawkami to efektowne połączenie. Pastelowe, ciepłe kolory podkreślają słoneczną opaleniznę nie tylko na wakacjach. Kolekcja urzeka swoim wdziękiem i powiązaniem dziewczęcej delikatności oraz dojrzałej, kobiecej zmysłowości.  

Jeans powraca w wielkim stylu! Zobacz najładniejsze wiosenne stylizacje

modelka Angie Angielska | Neva Models

zdjęcia: Julka Kalita

stylizacja: Zuza Karcz

makijaż/włosy: Klaudia Jóźwiak

Odwiedź nasz profil na FB, komentuj i udostępniaj posty, zostań fanem 5 ALEI

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter