L’aperitivo Italiano kolekcja
torebek Sabriny Pilewicz

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Włoskie życie to kwintesencja radości i prawdziwa celebracja codziennych przyjemności, szczególnie przy słynnym  włoskim aperitivo. Właśnie w tym duchu powstała najnowsza kolekcja projektantki SABRINY PILEWICZL’APERITIVO ITALIANO.

Poszukując inspiracji, projektantka zajrzała do pełnych życia włoskich knajpek, gdzie Włosi celebrują aperitivo – koktajl nie tylko na pobudzenie apetytu, ale przede wszystkim jako  wyjątkowy pretekst do spotkań i spędzenia czasu w doborowym towarzystwie. Ożywione dyskusje o sztuce, życiu i dobrym jedzeniu przy aperitivo to kwintesencja włoskiego lifestyle’u.

Sabrina Pilewicz tym razem przenosi nas na wzgórza Piemontu, które uwodzą harmonią  i prawdziwie włoskim klimatem la dolce vita. Serce regionu, Turyn to prawdziwie energetyczna mieszanka historii i nowoczesności – emanuje witalnością, młodością, niezahamowaną swobodą. Życie all’italiana zachęca do próbowania, smakowania, delektowania się teraźniejszością… tak, aby nabrać ochoty na więcej. Najnowsza kolekcja Sabriny Pilewicz L’APERITIVO ITALIANO to efekt kontynuacji współpracy projektantki z marką Martini, która w swojej niemal stupięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracowała z najznamienitszymi osobistościami ze świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem czy duetem Dolce & Gabbana. Martini to  marka ikona, kwintesencja włoskiego stylu życia – od 2015 roku zachęca w swoich kampaniach #PlayWithTime do wspólnej celebracji chwil w iście włoskim stylu, promując kulturę aperitivo na całym świecie. Martini e Tonic to prawdziwy klasyk wśród koktajli.  Ten kultowy drink powstał w latach 70. Stanowi połączenie MARTINI® Bianco lub MARTINI® Rosso pół na pół z tonikiem. Inspiruje unikalną  mieszanką ostrości i łagodności.

Zainspirowana stylem Martini oraz witalnością i radością życia, Sabrina Pilewicz zaprojektowała pierwszą w historii marki kolekcję plecaków PINEROLO, RIVOLI, TORINO oraz torebkę IMPERIA – które są odzwierciedleniem młodzieńczej, nieograniczonej potrzeby czerpania z życia garściami. Ilustrują lekkość i pobudzają chęć do eksplorowania świata. Co więcej, w kolekcji L’APERITIVO ITALIANO równoważą się kobieca delikatność i wyrazisty, męski charakter. Po raz pierwszy w historii marki pojawia się bowiem model uniseks maxi plecak TORINO, dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, który potwierdza, że uniwersalność tkwi w prostocie.

Zobacz urzekającą sesję zdjęciową we włoskim stylu do najnowszej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz wiosna / lato 2017. Jesteśmy w niej zakochani!

Na zdjęciach powyżej: Sabrina Pilewicz, kolekcja wiosna – lato 2017

Oprócz flagowych barw wykorzystanych do produkcji linii SPxMARTINI: bieli, granatuczerwieni, wszystkie plecaki i torebka dostępne będą w stałej palecie 15 kolorów oraz w wersjach ze złotymi i srebrnymi okuciami. Wyjątkowym uzupełnieniem najnowszej kolekcji SP są również geometryczne breloki oraz jedwabne apaszki. Ambasadorami nowej kolekcji SPxMARTINI zostali modelka Weronika Spyrka oraz finalista programu TOP MODEL Jakob Kosel. Oboje stanęli przed obiektywem słynnego Instagramera, youtubera i fotografa lifestylowego Wujaszka Liestyle czyli Michała Wilczewskiego. Sesja odbyła się we Włoszech, na ulicach Turynu w słynnej Martini Cafe Torino oraz w Pessione – siedzibie i muzeum Martini – Casa di Martini.

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter