Jak zmniejszyć
pupę? poradnik stylistyczny

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Marzysz o zgrabnej i kształtnej pupie? Jeśli ćwiczenia i diety nie dają zamierzonego efektu dowiedz się, jak zmniejszyć pupę dobierając odpowiednie ubrania. Zdradzamy najlepsze modowe triki na optyczne pomniejszenie pupy!

Aby twoje pośladki wyglądały na mniejsze i zgrabne, chodząc na zakupy musisz uważnie dobierać ubrania i zwracać uwagę nie tylko na ich formę oraz krój, ale również na tkaniny z jakich są wykonane. Oto sztuczki modowe, które na pewno ci pomogą!

Stylistyczny poradnik: Jak zmniejszyć pupę?

Odrzuć rurki

Niestety ta część garderoby, uwielbiana przez wiele kobiet, sprawia że nasza pupa wygląda na większą, ponieważ nogawki zwężające się u dołu, kierują wzrok na nią, przez co wydaję się nam większa. Ubrania maskujące pupę, które sprawią, że będziesz świetnie wyglądać, to na pewno spodnie z szerokimi nogawkami. Dzięki nim nie tylko pupa będzie wyglądać zmysłowo, ale także twoje uda będą wydawać się chudsze. Kupując spodnie zwróć także uwagę na stan ich tali. Spodnie o wysokiej tali nie spowodują, że twoja pupa się pomniejszy, tylko wywołają odwrotny efekt. Spodnie na dużą pupę to spodnie o niskim stanie, mniej więcej na wysokości bioder.  

jak zmniejszyć pupę ubraniami

Perfekcyjna spódnica na duża pupę

Idealne spódnica, dzięki której będziesz miała optycznie mniejszą pupę, to taka która ją wyeksponuje. Bardzo dobrym wyborem jest spódnica ołówkowa ze sztywnego materiału. Kolejnym sposobem na to, jak zmniejszyć pupę jest spódnica, która opina nasze ciało od góry, ale jest rozkloszowana od dołu. Taka spódnica daje nam idealne proporcje. Uważaj na spódnice, które są luźne na pupie, ponieważ czynią ją jeszcze większą. Spódnica na dużą pupę powinna być nie krótsza niż do kolan. Krótsze spódnice nie tylko powiększają pupę, ale też powodują optycznie większe uda.

Dowiedz się jak połączyć nowe trendy z biznesowym dress codem?

Kolory i długości

Kupując ubrania z myślą o tym, jak zmniejszyć pupę zwróć uwagę na kolory. Jeśli nie chcesz, żeby twoja pupa rzucała się w oczy nie kupuj kolorowych spodni i spódnic, postaw na jednolite kolory. Wybierając ubrania myślisz o tym jak, optycznie pomniejszyć pupę, pamiętaj, że najlepszy efekt osiągniesz, jeśli twoje ubrania nie będą powyżej pupy. Kupując marynarkę, bluzkę, sweter, pamiętaj, aby zasłaniały pupę.

ubrania na zmniejszenie pupy

Pamiętając o tych prostych sztuczkach modowych, twoja pupa będzie wyglądać na zgrabną i jędrną. Wypróbuj nasze modowe triki!

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter