Jak modnie ubrać się na
wiosnę? Poradnik BUNNY THE STAR

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Chociaż zima nie odpuszcza, nowa kolekcja BUNNY THE STAR sprawia, że czujemy bliskie nadejście upragnionej wiosny! Propozycje polskiego brandu zgrabnie łączą styl smart casual z bieżącymi trendami. Ubrania BUNNY THE STAR nadają się na co dzień, jak też na wieczorne wyjścia. Zobaczcie, jak modnie i stylowo możemy się ubrać w nowym sezonie.

Stwórz garderobę szytą na miarę twojego rytmu dnia z Bunny the star!

Kobieta BUNNY THE STAR jest dynamiczna i pełna pasji, a aktywny tryb życia inspiruje ją do poszukiwania ciekawych rozwiązań i eksperymentowania z zawartością szafy. Jeśli prosto z pracy pędzisz na spotkanie z przyjaciółkami, to do biura zamiast standardowej białej koszuli wybierz jedwabną bluzkę w kwiatowy, lekko orientalny print z finezyjną kokardą wiązaną pod szyją. Do tego załóż świetnie skrojone dżinsy i oversizową narzutkę lub przedłużoną kamizelkę – hit ostatnich sezonów!

Kolekcje BUNNY THE STAR zachęcają do romansu z estetyką sportowego stylu swobodnie przeplatanego eleganckimi elementami. Hity przemycone ze światowych wybiegów z wdziękiem prawdziwej #frenchchic puszczają oko do miłośniczek mody, które umieją docenić uniwersalny, dobry design.

Propozycje najlepszych wiosennych stylizacji. Bunny the star wiosna 2018 przegląd!

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter