Idealnie gładka skóra:
kosmetyczne premiery Arbonne

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Kosmetyki tej wyjątkowej marki należą do naszych ulubionych. Najnowsza linia do pielęgnacji ciała Shea Butter od Arbonne nawilża i wygładza skórę, sprawiając, że jest idealnie gładka w dotyku. Oto gorące cztery premiery kosmetyczne Shea Butter, którymi się zachwycisz!

Na zdjęciu powyżej: Balsam do ciała oraz płyn do mycia ciała z nowej linii Shea Butter Arbonne

Balsam do rąk

Nadaje skórze uczucie gładkości i miękkości. Balsam sprawia, że skóra rąk zyskuje wygląd jędrnej, miękkiej i pełnej blasku. Pomaga przywrócić nawilżenie, które skóra utraciła w ciągu dnia. Balsam zawiera witaminy, które intensywnie nawilżają dłonie oraz olejek, który przynosi ulgę przesuszonym dłoniom. 

Cena: 130 PLN.

Balsam do ciała

Lekka formuła, pozbawiona tłustej konsystencji odżywia skórę, nadaje jej uczucie gładkości i miękkości. W rezultacie skóra wygląda na jędrną, miękką i pełną blasku. Balsam jest produktem wegańskim, opracowanym bez użycia glutenu. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry. 

Cena: 130 PLN.

Płyn do mycia rąk

Dzięki delikatnej formule, produkt można stosować przez cały dzień nie pozbawiając skóry rąk nawilżenia. Oczyszcza powierzchnię dłoni, nadaje im jędrny wygląd, a dzięki wykorzystaniu masła shea zmiękcza i nadaje uczucie ukojenia. 

Cena: 130 PLN.

Jak malować brwi aby wyglądały na gęste? Zdradzamy nowy trend makijażowy!

Płyn do mycia ciała

Oczyszcza powierzchnię skóry, wytwarzając nawilżającą pianę. Dzięki obecności masła shea, skóra zyskuje jędrny wygląd i uczucie ukojenia. Olejek z mleka kokosowego i soku aloesowego przynosi skórze uczucie miękkości i ukojenia.  

Cena: 180 PLN.

My już zakochałyśmy się w najnowszej linii kosmetyków Arbonne. A wy ulegniecie urokowi luksusowych produktów do ciała?

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter