Cajmel & Reserved
wiosenna kolekcja Love is my fetish

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter

Najnowsza, limitowana kolekcja Reserved Love Is My Fetish koncentruje się na miłości. Twarzą znakomitej sesji zdjęciowej promującej nową linię wiosna 2018 jest popularna polska blogerka Cajmel. Zobaczcie efekty!

Miłość w obiektywie Reserved

Kolekcja od Reserved skupiona jest na ubraniach, które możemy zakładać codziennie, ale w połączeniu z akcesoriami stworzą niepowtarzalny komplet na wieczorne wyjście. Love Is My Fetish bazuje na kolorze czarnym kontrastującym z kolorem beżowym, białym i delikatnym różem.

Love is my fetish…

W najnowszej linii polskiego brandu znajdziemy modne, zwiewne koszule, które dają wrażenie męskich, ale idealnie pasują do ciepłego, beżowego swetra, a w połączeniu ze szpilkami wzmocnią kobiecy look. Wiosenne płaszcze z kolekcji są niepowtarzalne i z pewnością niebanalne, dzięki  transparentnej, twardej tkaninie. Natomiast ciemne kimono z różowymi kwiatami pasuje do każdego rodzaju kreacji, na wieczór i na co dzień.

Wygodnie i zmysłowo zimą? Zobacz najpiękniejsze swetry z fantazyjnym splotem

W Love Is My Fetish znajdziemy też komplety, które podbiły świat mody, eleganckie garnitury oversize i szerokie spodnie do kostek. Pasują na wyjście z przyjaciółmi czy na biznesowe spotkanie. Ich krój oraz kolor jest dobrany do każdej z nas. Najnowsza kolekcja Reserved jest delikatna i ekspresyjna zarazem, swobodna i jednocześnie elegancka. Uwiodła nas! A ciebie?

Wejdź na nasz profil FB zostań fanem magazynu 5 ALEJA

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on Twitter